Вівсяні пластівці оптом

Вівсяні пластівці купити від Tekline. Фото 1

Експорт вівсяних пластівців з України

Вівсяні пластівці – полюбився сніданок не тільки в Англії, але і в багатьох інших країнах світу. Ця продукція подобається людям завдяки давно відомим корисним властивостям і високу живильну цінність. А зерна вівса, вирощені на багатій землі України, мають особливої ​​ваги. Саме з них виходять вівсяні пластівці вищого сорту, які компанія TEKLINE поставляє оптом на ринки Західної Європи, Південно-Східної Азії, Африки, Північної та Південної Америки.

Властивості вівсяних пластівців

Вівсянка складається з складних вуглеводів, надовго насичують клітини організму. Крім того, саме цей продукт один з поліпшують травлення: його рекомендують вживати в їжу для лікування і нормалізації шлунково-кишкового тракту, а також при необхідності прискорити процес схуднення.

У 100 г вівсянки:

  • 366 ккал;
  • 11,9 г білків;
  • 7,2 г жирів;
  • 69,3 г вуглеводів.

Користь від вівсянки:

1. Грубі харчові волокна вівсяних пластівців, потрапляючи в шлунок, збільшуються в розмірах і проходять в кишечник, допомагаючи очищати його від шлаків і токсинів.
2. Клітковина – профілактичний засіб від запорів, нормалізує перистальтику кишечника і стимулює травні процеси.
3. Фосфор – необхідний в цілому для функціонування організму. Без нього не виробляється енергія.
4. Вівсянка сприяє зниженню рівня шкідливого холестерину в крові, зменшує ризик виникнення холестеринових бляшок на стінках судин.

TEKLINE – перевірений експортер вівсяних пластівців

Компанія поставляє вівсяні пластівці на експорт і іншу готову продукцію з 2009 року. Нам довіряють завдяки високій якості товарів, зручній фасовці по 20 кг, 25 кг, 30 кг, 50 кг, завантажені в контейнери, а також оперативній доставці. Ми завжди в пошуку нових партнерів для постійного взаємовигідного співробітництва.