Чорне просо

Просо чорне купити від Tekline. Фото 1

Просо чорне українського походження оптом на експорт

Чорне просо (лат. Panicum) культура яка з’явилася зовсім не давно на українському ринку зерна, і відразу стало завойовувати зовнішні ринки хоча ціна чорного проса зазвичай вище ніж просо інших видів, чорне просо в наші дні використовується зазвичай зерносуміші для корму співочих птахів.

Чорне просо і його технологія вирощування схожа з іншими видами проса і врожайність насіння чорного проса до 18 ц / га що робить його привабливим для вирощування.
Просо чорного кольору – цінна нишевая культура. Компанія Теклайн закуповує всі види проса круглий рік пропонуючи кращі ціни закупівлі чорного проса для виробників. Купити чорне просо, продати чорне просо можна зв’язавшись через форму зворотного зв’язку у нас на сайті.

Чому клієнти вибирають TEKLINE

Компанія виконує експорт чорного проса в багато країн світу. Клієнти завжди залишаються задоволені продукцією нашого виробництва, адже головне завдання компанії – відвантажувати в термін продукт виключно екстра-класу.

Вигідна ціна проса на експорт з України зручне фасування в пп мішки від 20 до 50 кг, надійна упаковка і транспортування, якісне обслуговування і готовність оперативно вирішувати виникаючі питання – ось причини вибрати TEKLINE своїм постійним партнером.