Пшоно оптом

Пшоно купити від Tekline. Фото 1

Пшоно на експорт

Теклайн є експортером високоякісного проса на зовнішні ринки. Українська зернова продукція високо цінується в Західній Європі, Південно-Східній Азії, Африці, Північній і Південній Америці. Ціна експорту проса доступна за ціною, незважаючи на величезні переваги для організму.

Переваги пшона

Найчастіше пшоно українського походження купується для споживання завдяки своїм численним корисним властивостям. Важливий факт: просо є однією з найменш алергенних культур і не містить глютену.

Ці продукти багаті вітамінами та іншими корисними для організму людини елементами:

  • Вітаміни В2, В5, В6 захищають нервову систему і беруть участь в обміні речовин.
  • Амінокислоти Валін, Лейцин, Треонін, які самі по собі не виробляються в організмі, є важливими учасниками біохімічних процесів.
  • Фосфор. У поєднанні з молоком, завдяки фосфору, пшениця сприяє поліпшенню інтелектуальної активності і зміцнює кістки і зуби.
  • Кальцій підтримує нервову, імунну систему, стабілізує згортання крові і потовщує кістки.
  • Магній позитивно впливає на серцево-судинну, нервову систему, а також допомагає нормальному поділу клітин

Пшоняна каша має «очищувальний» ефект, що особливо важливо для жителів мегаполісів і забруднених територій. Вчені довели, що при використанні пшениці іони важких металів з’єднуються і легше виводяться з організму, а також продукти залишкового розпаду. А також допомагає вивести вільні радикали, токсини і токсини.
Теклайн, Одесса – забезпечує тільки найвищий сорт проса на експорт з України. Це вже оцінили в багатьох країнах світу.